Ajuntament de Montcada i Reixac

Laura Campos Laura Campos Ferrer ALCALDESSA-PRESIDENTA
Serveis jurídics Generals
Montcada Comunicació
Transparència i Bon govern
Medi Ambient i control d'activitats

Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: alcaldia@montcada.org
Imatge ICV-EUiA-E
Óscar Gil Óscar Gil Sotillo Portaveu
President de l'Àrea Econòmica
Regidor delegat d'Hisenda i Intervenció
Regidor delegat de Promoció econòmica i Ocupació: Empreses i inserció laboral

Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: ogil@montcada.org
Imatge ICV-EUiA-E
Jessica Segovia Jessica Segovia Álvarez Regidora delegada de Planificació estratègica, Comunicació i Premsa, i Comissió del Soterrament
Regidora delegada d'Habitatge
Regidora delegada d'Educació
Regidora delegada de l'Oficina d'Atenció a la Dona i Polítiques d'Igualtat

Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: jsegovia@montcada.org
Imatge ICV-EUiA-E
Mònica Martínez Mònica Martínez Gómez Regidora delegada de Ciutadania
Regidora delegada de Cultura i Patrimoni

Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: mmartinez@montcada.org
Imatge ICV-EUiA-E
Jordi Sánchez Jordi Sánchez Escrigas Portaveu
President de l'Àrea Territorial
Regidor delegat d'Urbanisme
Regidor delegat de Via Pública, Serveis Municipals, Transport i Mobilitat

Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: josanchez@montcada.org
Imatge ERC
Montserrat Ribera Montserrat Ribera i Ruiz Regidora delegada de Serveis Generals
Regidora delegada de Comerç i Turisme

Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: mribera@montcada.org
Imatge ERC
Salvador Serratosa Salvador Serratosa i Cruzado Regidor delegat d'Esports

Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: sserratosa@montcada.org
Imatge ERC
Ana Ballesta Peña Ana Ballesta Peña Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: aballesta@montcada.org
Círculo de Montcada i Reixac
M. Mar Sempere M. Mar Sempere Martínez Presidenta de l'Àrea Social
Regidora delegada de Salut Pública
Regidora delegada de Serveis Socials i polítiques d'inclusió

Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: msempere@montcada.org
Círculo de Montcada i Reixac
Sergi Martín García Sergio Martín García Portaveu

Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: smartin@montcada.org
Círculo de Montcada i Reixac
Carme Porro M. Carmen Porro Arias Portaveu
Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: cporro@montcada.org
Imatge PSC
Francisco Hierro Francisco Hierro Benavides Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: fhierro@montcada.org
Imatge PSC
Lupe Lorenzana Guadalupe M. Lorenzana Vázquez Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: glorenzana@montcada.org
Imatge PSC
Bartolomé Egea Sabaté Bartolomé Egea Sabaté Telèfon: 935 726 474 Imatge PSC
David Gerbolés David Gerbolés Pérez Portaveu

Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: dgerboles@montcada.org
Imatge CS
Óscar Pérez Óscar Pérez Abelló Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: operez@montcada.org
Imatge CS
Fernando Almansa Fernando Almansa Morales Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: falmansa@montcada.org
Imatge CS
Joan Carles Paredes Joan Carles Paredes Correas Portaveu
Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: jcparedes@montcada.org
Imatge PDeCAT
María Montserrat Sánchez Ibáñez María Montserrat Sánchez Ibáñez Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: mmsanchez@montcada.org
Imatge PDeCAT
Josep Galván Casamada Josep Galván Casamada Portaveu
Telèfon: 935 726 474
Image CUP
Eva García Eva García Rodríguez Portaveu
Telèfon: 935 726 474
Correu electrònic: evgarcia@montcada.org
Imatge PP
 
Ajuntament de Montcada i Reixac | Av. de la Unitat, 6 | 08110
Tel. 935 726 474 | oac@montcada.org